Yengeç ve Yengeç Burç Uyumu

Bir yengeci çok iyi anlayabilecek bir başka kişi varsa, o da diğer bir yengeçtir. Her ikisi de aynı burca mensup su grubunun insanları olduklarından, her ikisi de duygusal ve romantiktir. Ayrıca yengeç, en fedakar burçlar arasındadır. İkisinin de bu ilişkide fedakarlık yapacaklarından şüphemiz yok. Bu sayede oldukça seviyeli ve güzel bir ilişkileri olacak.

Yengeç ve yengeç burç uyumu, bizden 10 üzerinden 8 alıyor. İkisinden biri biraz baskın karakter olurlarsa, o zaman bu ilişkiye 9 da verebiliriz. Yengeç ve yengeç ilişkisi, kimi zaman oldukça duygusal sahnelere yer verecektir . Eğer birbirlerini anlar ve romantizmin tadını çıkarırlarsa, yatakta da çok iyi bir ikili olacaklardır.

Bu ilişkide duygusallık tavan yapacak. Yengeç burcu ve yengeç burcu birlikteliği için kesinlikle romantik bir ilişki olacağını söyleyebiliriz. İki yengeç bir araya gelince ortaya romantik bir aşk ilişkisi olacaktır. Her iki taraf da duygusal, romantik kişiler oldukları için bu ikiliyi sürekli el ele, diz dize görebilirsiniz. Öyle ki bazen 3-4 gün evden çıkmayıp, baş başa film izlediklerini, birlikte yemek yaptıklarını, oturup sohbet ettiklerini görebilirsiniz. Şaşırtıcı bir şekilde ikisi de bundan büyük keyif alacaklar.

İki yengeç bir araya geldiğinde, orada iyi bir evlilik olacağını da söyleyebiliriz. Her ikisi de ailelerine ve sevdiklerine bağlı insanlardır. Onların sadakati kolay kolay bozulmaz ve ikili ilişkilerde kolay kolay aldatmazlar. Bu durumda bu ilişki bitecekse bile, sadakat sorunu ile bitmeyecektir. Bu ilişkinin uzun süreli bir ilişki olması kuvvetle muhtemel. Ama yeniliklere açık olmalarını ve monotonluktan uzaklaşmalarını tavsiye ediyoruz. Zaman zaman birbirlerine anlatacak şeyleri kalmadığında, birbirleri ile tartışabilirler. Bu durumda da birbirlerini kırmamalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü her iki taraf da kırılgan olduğu için, onarması da çok kolay olmayabilir.

Yengeç Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç burcu kadını ile yengeç burcu erkeği hemen hemen aynı özellikleri taşımaktadır. Bu iki burcun düşünce yapısı ve hayata bakış açıları aynıdır. Bu sebeple mutsuz olmaları ve uyum yakalayamamaları için hiçbir sebep yoktur. Ancak ilişkilerinde tek sorun çok fazla tutkulu bir ilişki yaşayamazlar. Bunun sebebi ise aynı özelliklere sahip olmalarıdır. Ancak gene de sevgili olduklarında yada evlendiklerinde uzun bir birliktelikleri olabilir. Arkadaş olarak da bu iki burç oldukça güzel anlaşır. Aslına bakarsanız bazı konular haricinde bu iki burç birbirini tamamlar.

Yengeç Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç kadını ve yengeç erkeği arasında olan bir ilişki genel olarak kısa süreli bir ilişki olacaktır. Bu iki burç aralarında sorunsuz bir ilişki ve tamamen uyumu yakalayabilmeleri için ilk önce aralarındaki fiziksel uyumu yakalamaları gerekmektedir. Bunun yanı sıra yengeç kadını ve yengeç erkeği birbirine karşı oldukça anlayışlı olmaları gerekmektedir. Ancak öyle mutluluğu yakalayabilirler. Böylece birliktelikleri sağlam ve uzun süreli olacaktır. İki kişinin de aynı burçtan olması nedeniyle ikisi de birbirine çok benzer. Bu kimi zaman sorun yaratsa da kimi zamanda onlar için mutluluğun anahtarı olacaktır.

Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku