Yengeç ve Yay Burç Uyumu

Bu ikili için çok iç açıcı şeyler söylemek zor. Oldukça zeki ve analitik birisi olan yaylar, duygusal ve alıngan yengeçlerin yanında sıkılacaktır. Derin duyguları olan yengeçler ise yayları anlama konusunda sıkıntı yaşayabilir, çünkü onlara göre yaylar vurdumduymaz ve sorumsuz kişiler olabilirler. Yay, sosyal hayata oldukça düşkündür, eve girmek istemez. Yengeç ise tam tersidir.Bir yengecin evden çıkması için çok özel bir gece ya da davet olması gerekir. Yay ise dışarı çıkmak için nedene ihtiyaç duymaz. Yengeç ya da yay, ikisinden biri partnerine ayak uydurabilirse, bu ilişkiye 10 üzerinden 5 vermeye değer, ancak yine de yengeç burcunun derin duyguları ve romantikliğinden etkilenen bir yay da en az onun kadar romantik olabilir, o zaman bu ilişkinin geleceği olabilir.

Yengeç burcu ile yay burcu, birbirinden çok farklı dünyalarda yaşayan iki burçtur. Hayattan farklı beklentileri olan ve farklı bakış açıları olan bu ikili, birlikte şaşırtıcı derecede iyi de anlaşabilirler. Yengeç burcu, evini sever ve evine oldukça bağlıdır. İncinmek istemez ve çevresindekilerin de incinmesini istemez. Ama karşısındaki de bir yay olduğu için rahat olmalıdır. Çünkü bir yay burcu oldukça iyimser ve anlayışlı olabilir. Sevdikleri için çalışır. Onun bu güvenirliği, yengeç burcunu hemen etkileyeceği için, ona karşı güçlü duygular beslemeye başlayacaktır.

Bu ilişkide yay burcu mantığını, yengeç burcu ise duygularını kullanacağı için, ikilinin birbirini tamamlayacağını düşünebiliriz. Filozof burcu olan yay ve öğretmen bir burç olan yengeç burcu birlikteliği, günlük hayatta zaman zaman zor anlaşacak olsalar da, sorunları ortadan kaldırmak yine onların ellerinde. Yengeç ve yay burcu ikilisinin yatakta iyi bir çekimi vardır. Yay burcu, bu duygusal yengeç ile yatakta çok mutlu olabilir. İkili romantizmin doruklarına varabilirler.

Yengeç Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç kadını ile yay erkeği çok farklı ve birbirine tamamen zır özelliklere sahiptirler. O yüzden bir ilişkiye başladıkları zaman bir süre sonra uyumsuzluk sorunu yaşamaya başlarlar. Yay burcu erkeği daima dışa dönük bir yapıya sahiptir. Bu olay yengeç kadını için biraz kötü olabilir çünkü ona göre çok ters bir özelliktir. Bu ikili arasında bir ilişki başladığında uyum ve mutluluk beklemek aslında yanlış olacaktır. Çünkü bir süre sonra bu iki burç birbirini yıpratmaya başlayacaktır. Böylece uzun süreli bir ilişki yaşayamazlar.

Yengeç Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç burcu erkeği ve yay burcu kadını bir ilişki kurduklarında aralarındaki uyumu bulmakta zorlanabilirler. Arkadaşlık dönemlerinde çok fazla sorun yaşamamalarına rağmen ilişkiye başladıklarından kısa bir süre sonra daima sorunlar ön planda olacaktır. Buda zamanlar aralarındaki aşkı kaybetmelerine ve birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olacaktır. Yengeç erkeği aşırı sahiplenici bir yapıya sahiptir. Yay kadını ise buna hiç gelemez çünkü özgürlüğüne oldukça düşkündür. Buda bu iki burcun arasındaki sorunların en büyük nedenidir. O yüzden uzun süreli bir ilişki yaşamaları oldukça zordur. Bundan dolayı arkadaş kalmaları mantıklı bir seçim olacaktır.

Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku