Yengeç ve Oğlak Burç Uyumu

Her ne kadar ikisi de duygusal burçlar olsalar da, oğlak için duygusallığını göstermek bir hayli zordur. Herkes onun ne kadar soğuk, ne kadar ketum olduğunu konuşurken, aslında onun içi kan ağlayabilir, ama bunu kimseye göstermek istemez. Oğlak burçlarının bu yanını, yalnızca güvendiği ve sevdiği kişiler görebilir. Romantik sözler, oğlak için inandırıcı değildir, oğlak garanticidir. Onu sevdiğini hissettiren bir yengeç, artık dünyanın en mutlu insanı olabilir. En sadık burçlardan birisi olan oğlak, birini sevdiğinde onu mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Ancak oğlak fazlasıyla açık sözlü olduğundan, zaman zaman sözleri ile fazla duygusal olan yengeç burcunu kırabilir. Onun gönlünü almak ise o kadar zor olmayacaktır. Yengeç ve oğlak burç uyumu, bizden 10 üzerinden 7 alıyor. Ortada gerçek bir aşk varsa, bu ilişki 9 puanı da hak ediyor.

Yengeç burcu ve oğlak burcu birlikteliğinde, ilişkiyi yöneten taraf oğlak burcu olacaktır. Genellikle duyguları ile hareket eden yengeç olduğu için, oğlak burcunun duruma el koyması gerekebilir. Oğlak burcu da duygusaldır, ama gerektiği yerde mantığını kullanmakta da oldukça ustadır. Oğlak burcu evine bağlı ve sadıktır. Bu durumda yengeç, ona rahatlıkla güvenecektir. Ama yine de, oğlak burcunun içinde büyük bir enerji de vardır. Bu enerjisini genel olarak çalışmaya kullandığı için, akşam eve geldiğinde ayaklarını uzatıp dinlenmek isteyecektir. Ama bu ikilinin dışarıda da bol bol vakit geçirmeleri gerekiyor. Bu noktada yengeç, oğlak burcuna ayak uydurmalı.

Yengeç burcu, fazlasıyla duygusal ve kırılgan olduğu için, zaman zaman oğlak burcu onun kalbini kırabilir. Oğlak, özellikle sinirlendiğinde karşısındaki kişiyi görmez ve anlık sinirle ağzına geleni söyleyebilir. Bu durumda yengeç burcunun da kalbi kırılacaktır. Onun kalbini onarmaksa yine oğlak burcuna düşüyor.

Yengeç Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç burcu kadını ile oğlak burcu erkeği birbirine çok zıt karakterlere sahiptirler. Oğlak burcunun paraya düşkün olması ve devamlı çalışmak istemesi yengeç burcu kadının bazı isteklerinin hep geri planda kalmasına neden olacaktır. Bu yüzden bu ikili bir ilişkiye başladıkları zaman oldukça fırtınalı ve monoton bir ilişkileri olacaktır. Birbirlerine aşık olsalar bile bir süre sonra  bu aşkı kaybederler. Arkadaş olarak kalmaları daha mantıklı bir seçim olacaktır. Çünkü ne sevgili olduklarında ne de evlendiklerinde mutluluğu bulmaları oldukça zordur.

Yengeç Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç erkeği duygusal bir yapıya sahiptir. Oğlak burcu kadını ise dışarıya karşı hep bir duvar örer bu yüzden bu konu yengeç erkeği ile arasında oldukça büyük problemler yaşanmasına neden olacaktır. Uyumu yakalamaları imkansız denebilecek kadar düşüktür. Oğlak kadını ilişkisinde daima güvenebileceği bir erkek ister. Ancak yengeç erkeği kimi zaman bunu karşılayamaz. Bu iki burç birbirine benzer özellikler taşırken çok zıt özelliklerde taşırlar. Bu yüzden bu ikilinin uzun süreli bir ilişki kurmaları ve evlenmeleri oldukça düşük bir ihtimaldir.

Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku