Yengeç ve Koç Burç Uyumu

Yengeç ve koç burçları, karakter yapısı olarak birbirlerinden epey farklıdır. Ancak bu farklılık uyumsuz bir çift olacakları anlamına gelmez. Sosyal ve maceraperest bir kişiliğe sahip olan koç, evcimen ve duygusal yengeç ile anlaşabilecek midir?

Eğer bu ikili birbirlerini anlamaya çalışırlarsa, bu ilişki bizden 10 üzerinden 7 puanı kapıyor! Koç, zaman zaman yengecin beklediği ilgiyi gösteremeyebilir. Bu durum, yengecin sevilmediğini hissetmesine neden olabilir. Bu noktada koç burcu, partnerine olan sevgi ve ilgisini göstermekten çekinmemelidir. Eğer bu durumu aşabilirlerse, yengeç ve koç ilişkisi gelecek vaat ediyor. Eğer partnerinden vazgeçemiyorsa, bir yengeç sevgilisi ile adrenalin dolu maceralara atılmayı deneyebilir.

Yengeç burcu ve koç burcu ikilisi, birbirlerinden farklı karakterler oldukları için, ilişkinin başında biraz zorlanabilirler. Koç burcu, fazla duygusal ve romantik olan yengeç burcuna ayak uydurmakta başta zorlanacaktır. Ayrıca koç liderlik burcu olduğu için, bu ilişkide ipler koç burcunun elinde olacaktır.

Yengeç yönetiliyor gibi görünse de, bu ilişkinin gizli yöneteni olabilir. Yengeç burcu derin bir duygu dünyasına sahiptir. Onun bu duygu yoğunluğu, koç burcunun sevildiğini hissetmesini sağlayacağı için, koç burcu yengeç burcuna kolayca güvenir. Koç burcu ve yengeç burcu ikilisinin iyi bir ilişki ve evlilik hayatları olacağını söyleyebiliriz. Bu ikili, evine ve ailesine bağlı kişilerdir.

Bu ikiliyi ilişkiye başladıktan kısa bir süre sonra evli olarak görebilirsiniz. Zaten oldukça romantik ve tutkulu olan yengeç, koç burcunu da kendine uydurabilirse, birlikte iyi bir çift olabilirler. Yengeç burcu ve koç burcu ilişkisinde, önemli olan ikilinin aralarındaki farklılıkları aşabilmesidir. Yengeç burcunun morali bozulduğunda, koç burcu ona destek vermelidir. Böylece birbirini tamamlayan bir çift olacaklar. Bu ikili, arkadaşlıkta da oldukça başarılı bir ikili olurlar.

Yengeç Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç burcu kadını evcimen ve iyi niyetli bir yapıya sahiptir. Koç erkeği ise oldukça dik başlı ve inatçı bir yapıdadır. Bu gibi özelliklerinden ve birbirlerine zıt yönlerinden dolayı yengeç kadını ve koç burcu erkeğinin uyum ve mutluluğu yakalaması çok düşük bir ihtimaldir. Kendilerine burçlarına has özelliklerden dolayı kolay kolay sorunsuz bir ilişki yürütemezler. Bundan dolayı aralarında asla uzun süreli yada kısa süreli bir uyum yakalayamazlar. Bundan dolayı da mutlu olamazlar. Bu iki burç bir ilişkiye başladıkları zaman oldukça kısa süreli bir ilişkileri olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç erkeği ve koç kadını arasında uyum yakalayamamalarının birçok sebebi vardır. Burç özelliklerinden dolayı ikilisinin arasında birçok zıt yönler vardır. Buda bu iki burcun bir ilişki yaşayama başladıkları zaman hem mutsuz hem de uyumsuz bir çift olmalarına neden olacaktır. Yengeç burcu erkeği aşırı sahiplenici bir yapıya sahiptir. Koç kadını ise hem kısıtlanmayı sevmez hem de oldukça hareketli bir yapıya sahiptir. Buda ikili arasında oldukça büyük sorunların yaşanmasına neden olacaktır. Ne kadar uzun bir ilişki için çaba sarf etseler de bu boşuna yapılan bir çabadır.

Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku