Yengeç ve İkizler Burç Uyumu

Birbirleri için yaratılmış olmasalar da, yengeç ve ikizler ilişkisi sınıfta da kalmıyor. Yengecin fazla romantik ve duygusal olması ikizler tarafından çok hoş karşılanmasa da, aşkın bazı engelleri aşacağından şüphemiz yok. Yengeç ve ikizler burç uyumu, bizden 10 üzerinden 6 puanı hak ediyor. Ikizler’in maceracı ruhu izin verirseniz sizi kabuğundan çıkaracaktır.

Siz ise karşılığında ona duygusal derinlik verebilirsiniz. Sizinle birlikte iken ne kadar savunmasız olsa da gene güvende olacağını bilmek onu rahatlatacaktır. Farklılıklarınızı biliyorsanız ve bu konularda çaba gösterirseniz,  o kadar mutlu olacaksınız. Bu ilişkide yengeç, ikizlerin maceracı ruhundan, ikizler ise yengecin romantik sözlerinden etkilenmiş olacaktır.

Yengeç burcu ve ikizler burcu birlikteliği, özellikle yengeç burcunu zorlayacak bir ilişki olacaktır. İkizler burcunun fazla sosyal ve aktif olması, yengeç burcunun kıskançlık damarlarını çatlatabilir. Çünkü yengeç burcu, birini sevdiğinde fazlasıyla sahiplenir ve başka kimse ile onu paylaşmak istemez. İkizler burcu için ise en az sevdiği kişi kadar önemli olan da arkadaşlarıdır.

Onu sürekli iş çıkışı, arkadaşları ile bir yerlerde eğlenirken görebilirsiniz. Yengeç burcu ise sevdiği ile evde baş başa vakit geçirmek isteyecektir. İkizler başta buna ayak uydursa da, zamanla eski hayatını özleyip, yeniden bekarlığa adım atmak isteyebilir. O nedenle, yengeç burcuna tavsiyemiz, eğer sevgilisine gerçek değer veriyorsa, onu serbest bırakması gerekiyor. Aksi halde ikizler özgürlüğünü düşünüp, ondan uzaklaşabilir.

Yengeç burcu ve ikizler burcu kusursuz bir çift olmasa da, kötü bir ikili de değildir. Her ikisi de hem duygularını hem de mantığını konuşturabilir. Özellikle ikizler burcunun entelektüel yapısı, yengeç burcunu kolayca etkileyecektir. İkizler ise yengecin tutkulu bakışlarına hayran olabilir. Derin sevginin yaşanacağı bu ilişkinin uzun sürmesi biraz da yengeç burcunun ellerinde.

Yengeç Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç burcu kadını ve ikizler burcu erkeğinin bir ilişkiye başladıkları zaman aralarında sorunsuz bir ilişki ve uyum beklemek oldukça yanlıştır. Çünkü bu ikili arasında başlayan bir ilişki oldukça sorunlu ve tartışmalın bir ilişki olacaktır. Buna sebep olarak ise birbirine tamamen zıt kişiliklerini söyleyebiliriz. Bir ilişkiye başladıkları zaman bu ilişki hem kısa süreli hem de oldukça tatsız bir ilişki olacaktır. Yani her iki tarafta bu ilişkiden mutlu bir anı bırakmaları oldukça zordur. Ne sevgililikte ne de sevgililikte başarılı olma ihtimalleri oldukça düşüktür.

Yengeç Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç burcu erkeği ve ikizler burcu kadını arasında bir ilişki yaşanması ve bunda uyumun sağlanması oldukça güçtür. Her daim ilişkilerine ve kendilerine dair ruhsal problemler yaşayabilirler. İkizler kadını değişimi seven ve sürekli bir değişim içinde olan bir yapıya sahiptir. Eğer ki yengeç erkeği ikizler kadını ile bir birliktelik yaşayacaksa buna açık olmalıdır. Ancak bu durum yengeç erkeği için oldukça zor bir durumdur. Bundan dolayı da bu iki burcun evlilik süreci kurmaları ve uzun bir süre beraber olmaları oldukça zordur.

Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku