Yengeç ve Başak Burç Uyumu

Başaklar ile iletişim kurmanız aslında çok basittir. Başaklar hep insanlara yakın davranır ve sizi sevdiklerini kolayca belirtebilir.Başaklara kolayca aşık olabilirsiniz çünkü onlar hep köşede kıyı’da duran çok kişi ile birlikte olmamış sadece sevgi isteyen kişilerdir.Sizi bir başağı ömür boyu sevebilirsiniz,çünkü başak aşık olunacak bir kişidir.Bazıları sizlere utangaç derler ama başaklar da utangaçtır size gelip seni seviyorum demez,çünkü başaklar hep size aşık olan taraftır biraz gizli taşır sevgilerini ama sizlerde onlara karşı en ufak bir ilgi olduğunu görsün sizin için herşeyi yapabilirler.Sizlere süpriz yapabilirler ama birazda kıskançtırlar yanınız’da karşı cins gördün mü arkadaşınız bile olsa sizi ondan kıskanır çünkü istemez sizi paylaşmamak. Bazı yorumcular size utangaç olduğunuzu söylerler aslında doğru söylüyorlar siz aşkınızı ifade etmekten çekinirsiniz.İlk ondan bir hareket beklersiniz sizi sevdiğini göstermesini nasıl olması gerektiğini öğretmesini beklersiniz.

Duygusal kendiniz gibi olmasını isterseniz en ufak bir film karesinde bile ağlamayı tercih edersiniz.Bazı astroloji kaynakları utangaç yapılarından dolayı Başağı sikici olarak tanımlamaktadırlar. Bu çok yanlıştır, Başak tutkulu duyguları ile sizi şaşırtacaktır. Özellikle sizin gibi duygusal bir esle ateşli ve coşkulu yönleri ortaya çıkacaktır. Rutin işlerde çok iyi anlaşırsınız, pratik ve düzenli sinizdir karşınızdakine onu sevdiğinizi hissettirmek için elinizden ne geliyor ise yaparsınız aslında.Zaman sizin için çok önemlidir ve her şey ilk seçiminde olmasını isterseniz. Günlük hayatta da iyi anlaşırsınız. Başak insani, pratik, düzenli, organizedir ve sizin gibi güvenlik arayışı içindedir.Biraz sinirlidirler çabuk patlayabilirler ama damarına basmadığınız sürece sizinle sürekli iletişim halinde olacaktır.
Başak sabırlıdır, sinirlendiği zaman bile kabalaşmaz. Hesaplıdır, asla savurgan değildir ve çok çalışarak basarili olur. Ahlaki değerlere önem verir, hep doğrudan yanadır, aldatmayı sevmediğinden size sadik kalacaktır. Beraber tatil yapmayı çok istersiniz ama biraz cimri olduğunuz için her zaman en uygun yerleri araştırırsınız.Para sizin için çok önemli değil ama değer vermeyi de çok seversiniz paraya.

Yengeç Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Başak burcu erkeği gördüğü bir şeyi eleştirmeyi çok sever. Yengeç kadını ise eleştirilmekten hiç hoşlanmaz. İki burcun para konusun tutumlu olmasına rağmen yengeç kadını ile başak erkeğinin anlaşması oldukça zordur. Arkadaşlık ilişkilerinde bile devamlı sürtüşme içinde olacak bu iki burcun bir ilişki kurması ikisi içinde kötü olacaktır. Çünkü bir ilişkiye başladıkları zaman oldukça tartışmalı ve fırtınalı bir ilişkileri olacaktır. Buda iki burcun yıpranmasına neden olacaktır. Bu yüzden bu iki burcun birlikte uyum yakalamaları ve mutlu olabilmeleri oldukça zordur.

Yengeç Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç burcu erkeği ve başak kadını bir ilişki kurduklarında aralarında hep bir çekingenlik söz konusu olacaktır. Bu durumdan dolayı da eğlenceli ve tutkulu bir aşk yaşamalarına engel olacaktır. Bu da zaman içinde ilişkilerinin monotonlaşmasına ve birbirlerinden uzaklaşmalarına neden olacaktır. Ancak aralarında kendilerinde gördükleri bazı sorunları aşmaya çalışırlarsa ve birbirlerine tutunurlarsa uzun süreli bir ilişki yaşamaya başlayabilirler. Bunun yanı sıra eğer karşılarındaki kişi ile empati kurarlarsa mutluluğu ve aralarındaki uyumu yakalayabilirler. Ancak ilişkileri için biraz çaba sarf etmeleri gerekmektedir.

Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku