Yengeç ve Balık Burç Uyumu

Her ikisi de su grubuna mensup balık ve yengeç burcu ikilisi, birlikte romantizmin doruklarında yaşayacaklar. Her ikisi de oldukça duygusal ve hisli insanlar olduklarından, zaman zaman ilişkide gereksiz duygusallıklar ve alınganlık olabilir. Ancak balık, yengece göre daha alıngan olduğundan, yengeç sözleri konusunda dikkatli olmalıdır. Herkesin ağlayabileceği bir omuz olmaya gönüllü olan Balık burcu ise bir çok kişinin en yakın dostudur. Karşı taraf sorunlarını ve sıkıntılarını anlatırken arada sırada zihinleri başka tarafa kaysa da, bu iş onların doğasında vardır. Herkese açık, sempatik ve hassas olabilmeleri ise sırlarıdır.  Birlikte hoş vakit geçirmeyi başarabilirlerse, romantik dakikalar onları bekliyor olacak. Bu ilişki 10 üzerinden 8 alır.

Yengeç burcu ve balık burcu ilişkisinde, her ikisi de su grubu oldukları için, karakter yapıları benzer bir çift olacaklar. Her iki taraf da oldukça duygusal olduğu için, bu ilişkiye tam bir romantizm ilişkisi olacağını söyleyebiliriz. Ama her iki taraf da zaman zaman fazla alınganlık gösterebilir. Bu durumda aralarını düzeltmek, yine iki taraftan birine düşecektir.

Aşk hayatında %80 oranında başarılı olma şansı verdiğimiz yengeç burcu ve balık burcu ikilisi, arkadaşlıkta çok iyi değillerdir. Birinin daha hareketli olması gerekiyor. Zira her ikisi de biraz fazla evcil oldukları için, zaman zaman birbirlerinden de sıkılabilirler. Bu ikilinin evlilik hayatı da güzel olur. Her ikisi de evine ve ailesine bağlı, sadık ve güvenilir kişilerdir. Fazlasıyla hassas ve duygusal olan balık burcuna göre yengeç burcu daha mantıklı olabilir. Bu ilişkiyi yöneten ise kesinlikle duygular olacaktır. Fazla duygusallık nedeniyle zaman zaman birbirlerini kırabilirler de, dikkatli olmaları gerekiyor. Yengeç ve balık birlikteliği yine de olumlu görünüyor.

Yengeç Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç burcu kadını ve balık burcu erkeği benzer yönleri sayesinde aralarındaki mutluluğu ve uyumu yakalayabilirler. Bu iki burç oldukça duysal ve hassastır. Bundan dolayı birbirlerine daha dikkatli ve yumuşak olacaklardır. Bundan dolayı da çok kolay bir şekilde aralarındaki uyumu çok kolay bir şekilde yakalayabilirler. Bu iki burç bir ilişki kurduklarında daha ilişkinin başından itibaren çok mutlu olabilirler ve aralarındaki büyüğü kimsenin bozmasına izin vermezler. Evlilik kararı aldıklarında da birbirlerini tamamlayan iki kişi olacaklardır ve emin olun oldukça mutlu olacaklardır.

Yengeç Burcu Erkeği ile Balık Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç erkeği ile balık kadını arkadaşlık ilişkilerinde de oldukça iyi anlaşan iki burçtur. Bir ilişkiye başlama kararı aldıklarında bu ilişkide gerçekten çok mutlu ve uyumlu olabilirler. Düşünce yapısı ve hayata bakış açısı olarak birbirlerine oldukça benzeyen bu iki burç ilişkilerinde önlerine çıkan herhangi bir sorunda el ele vererek bu sorunu aşabilirler. İlişkilerinin kısa süreli olması ve ayrılmaları düşük bir ihtimaldir. Ancak ilişkileri kısa süreli olsa bile oldukça güzel anılara sahip olacaklardır. Bu iki burç evlenme kararı aldıklarında ailelerine oldukça düşkün ve aralarındaki aşkı asla kaybetmeyen iki kişi olacaktır.

Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku