Yengeç ve Aslan Burç Uyumu

Aşk ilişkisi için en ideal çiftlerden biri. Biri duygusal, evine ve partnerine bağlı, tam bir aile insanı, diğeri korumacı, lider ve romantik bir partner. Birbirlerini bulduklarında birbirlerinden çok etkilenecekleri kesin. Evine fazlası ile bağlı olan yengeç, aslanın korumacı tavırları ve romantikliğin den çok etkilenecek. Aslan ise sadık yengeç karşısında etkisiz kalmayacaktır.

Aslan erkeği yengeç kadını ilişkisi, özellikle yengeç ve aslan burç uyumu için ideal bir ilişkidir. Bu ikili bizden 10 üzerinden 9 puanı hak ediyor. Aslan ve yengeç ilişkisi, ilişkinin ilk döneminde çıkabilecek sorunları atlatırsa, uzun soluklu bir birlikteliğe adım atacaklardır. Yengeç de aslan da romantik birer burç olduklarından, her ikisi de mutluluğu birbirlerinde bulacaklar.

Yengeç burcu ve aslan burcu birlikteliğinde, bir yöneten bir de yönetilen olacaktır. Sizin de anlayacağınız üzere bu ilişkinin yöneticisi hiç kuşkusuz aslan olacaktır. Ayrıca yengeç onun kendisini yönetmesine de pek ses çıkarmaz çünkü o bunu sevgisinin bir göstergesi olarak görür. Aslan burcu ve yengeç birlikteliği bize göre ideal bir çift olabilir. Ama aslan burcu ile birlikte olmak pek de kolay değildir.

Zaman zaman karşısındakini fazlasıyla zorlayan bu burç, yengecin duygularını sarsabilir ve ondan kaçmasına neden olabilir. Ama yine de yengeç burcu, kalıp mücadele etmekten yana olduğu için, bu ilişki sadakat sorunu olmadıkça kolay kolay bitmeyecek bir ilişkidir. Yengeç burcu kadını ve aslan burcu erkeği birlikteliği, aslan burcu kadını ve yengeç burcu erkeği birlikteliğine göre daha şanslıdır. Aslan kadını vurdulu kırdılı aşklardan hoşlanır. Yani fazlasıyla duygusal olan yengeç erkeği ona zaman zaman sıkıcı gelebilir. Ama yine de bu romantik ve tutkulu erkek ona her zaman çekici gelecektir. Aslan ve yengeç birlikteliği bizden geçer not alıyor. Üstelik bu ikilinin yatakta da inanılmaz bir çekimi olacaktır.

Yengeç Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Aslan burcu erkeği romantikliği ve neşeli olması nedeniyle yengeç burcu kadınının oldukça dikkatini çeker. Böylece ikili arasında uyumu yakalamak o kadar da zor değildir. Yengeç burcu kadını romantikliği oldukça sever ve duygusal bir yapıya sahiptir. Onun için önemli olan duygudur. Aslan erkeği eğer aralarındaki duyguları yengeç kadınına hissettirebilirse aralarında çok güzel ve uyumlu bir aşk yaşanabilir. Kimi zaman tartışmalar olsa da iki burcun da yapıcı bir özelliği olmasından dolayı bu sıkıntıları kendi aralarında kısa bir süre içinde aşabilirler.

Yengeç Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç burcu erkeği ve aslan burcu kadını eğer birbirlerini tanımaya ve anlamaya çalışırlarsa kısa bir süre içine bir birliktelik yaşamaya başlayabilirler. Ancak aralarındaki bu anlayışı kaybederlerse şayet ilişkileri çok uzun sürmez. Yengeç erkeği içene kapanık bir kişiliğe sahiptir. Aslan kadını ise liderlik duygusu ile yengeç erkeğinin içine girmeye çalışırlarsa aralarında çok uyumlu bir ilişki yaşarlar. Bu ilişkinin yürümesi için yengeç erkeğinin ve aslan kadının birbirini gerçekten çok severlerse uzun sürlei bir evlilik ve sevgililik süreci yaşarlar.

Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku