Yengeç ve Akrep Burç Uyumu

Tutku, tutku, tutku. Bir akrebi 3 kelimeyle tarif edin deselere, 3 kelimem de tutku olurdu. Duygularını içinde yaşasa da, çok derin bir duygu dünyasına sahip olan akrebi anlayabilecek burçlardan biri de yengeç burcudur. Onun da en az akrep kadar derin bir duygu dünyası vardır. İkili, birlikte romantik bir ilişki yaşayabilirler. Akrep, yengeç için biçilmiş kaftandır. Hovarda burçlar, yengece göre değildir. Akrep ise sevdiğine koşulsuz bağlanır, ancak onun güvenini sağlamak için burada yengece çok iş düşüyor. Akrep  kıskançtır, ancak onun bu kıskançlığı yengeci ancak mutlu eder. Bu ikili 10 üzerinden 8 puanı hak ediyor. Akrep ve yengeç sadece aşk hayatında değil, yatakta da çok uyumlu ve tutkulu bir ikili olacaktır.

Bu ilişkide her ikisi de tutkulu burçlar olduğu için, bu ilişki kesinlikle tam bir aşk ilişkisi olacaktır. Akrep burcu kimseye kolay kolay güvenmez. Bu durumda da sevdiği kişiyi çok kıskanacak ve sürekli gözü üstünde olacaktır. Akrep burcunun bu huyu bazı burçlar tarafından çekilmez görülse de, ilgi görmekten ve sevildiğini hissetmekten çok hoşlanan yengeç burcu bu durumdan fazlasıyla hoşlanacaktır. Aralarında kuvvetli bir bağ olan yengeç burcu ve akrep burcu ikilisi, yatakta oldukça uyumludur. Her ikisi de yeni fantezilere açıklardır ve özellikle evliliklerinin ilk zamanlarında onları sürekli evde görebilirsiniz.

Akrep, içinde gizlediği duygusallığını ve tutkusunu yengeç burcu ile su yüzeyine çıkaracaktır. Romantik bir burç olan yengeç burcu, tutkulu aşkı ile akrep burcunu etkilemeyi başaracak. Akrep burcunun delici bakışları ve üzerindeki şeytan tüyü sayesinde, daha ilk anda yengeç burcunu etkilemeyi başaracaktır. Yengeç burcu, sevdiğini kaybetmekten korkar. Bunun için de onun istediği bir gibi olmaya çalışır. Onun bu çabaları, akrep burcunun da çok hoşuna gidecektir.

Yengeç Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç kadını ve akrep erkeği özellikle kıskançlıkları konusunda birbirlerine oldukça benzer. Bu iki burçta emir almaktan ve kısıtlanmaktan nefret ederler. Bunun yanı sıra ilişkilerinde tutkuyu ve heyecanı oldukça çok severler. Durum böyle olunca bu ikilinin bir birliktelik yaşadıklarında uyum yakalamaları ve mutlu olabilmeleri oldukça kolaydır. Adeta birbirini tamamlayan iki burç diyebiliriz. İlişkileri uyum dolu ve oldukça tutkulu bir ilişki olacaktır. Eğer evlilik kararı alırlarsa aralarındaki büyüğü ve uyumu asla kaybetmezler ve oldukça mutlu olurlar.

Yengeç Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç erkeği ve akrep kadını arkadaşlık ilişkilerinde olduğu gibi aşk hayatlarında da oldukça uyumlu olup anlaşabilirler. Bu iki burcun birçok özelliği birbirine benzemektedir. Ancak tek sorun ilişkiye başladıkları ilk zamanlar aralarında istedikleri o tutkuyu kimi zaman yakalayamazlar ama unutmayın ki zaman geçtikçe bura buram tutkulu bir ilişkileri olacaktır. Akrep kadınının soğuk kanlı bir yapısı olması ilk başlarda yengeç erkeğini biraz ürkütse de daha sonra akrep kadının içinde nasıl biri olduğunu görür ve ona aşık olur. Uzun süreli ilişkilerinde evlilikleri de sorunsuz bir şekilde devam edecektir.

Yengeç burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku