Yay ve Yengeç Burç Uyumu

Yay ve yengeç burç uyumu hakkında konuşurken, bu ikilinin zorlu bir birliktelik yaşayacaklarını baştan söyleyelim. Yengeç, evine oldukça düşkün ve oldukça duygusaldır. Yay ise duygusallığını kolay kolay ön plana çıkarmaz. Yay burcu için uzun soluklu ilişkiler biraz zordur. Birisi ile uzun bir birliktelik yaşaması için, gerçekten aşık olması ve karşısındaki kişiye bağlanması gerekir. Eğer yengeç bunu başarabilirse ve yay için bazı fedakarlıklar yapabilirse, onunla birlikte mutlu bir beraberlik yaşayabilir. Tabi bu ilişkide sadece yengeç burcunun değil, yayların da fedakarlık yapması gerekiyor. Her akşam dışarı çıkmak yerine biraz da sevgilisine vakit ayırırsa, yengeci kendine aşık etmeyi başaracaktır. Yengeç burcu kadını yay burcu erkeği ilişkisi, yengeç burcu erkeği yay burcu kadınına göre daha başarılı olabilir!

Burçlar dünyasının en sakin insanlarıdır yengeçler. Bu da onların zaman zaman karşılarındaki insan hakkında karmaşık duygulara kapılmalarına neden olabilir. Tabi o zaman onu tanıma istekleri daha da kuvvetlenir. Merakının her daim peşinden giden yengeç burcu için yay burcu yeni bir deneyim olacaktır. Yengeç burcu kırılmaktan çok korkar ve narin bir yapısı vardır. Kırıldığında ise içine kapanabilir ve bir daha açılması zor olabilir. Bu durumda da yay burcunun dikkatli olması gerekiyor. Onu kırması bazen çok kolay olabilir. Her daim onu sevdiğinizi hissettirin. Bu onun kendisini güvende hissetmesini sağlayacak.

Yengeç burçları duygularını çok derin yaşarlar. Sakin ve dengeli yapıları sayesinde de kısa sürede bir yay burcu için vazgeçilmez biri haline gelebilir. Çünkü bulundukları duruma çok çabuk uyum sağlayan yengeç burcu, yay burcu için iyi bir partner olabilir. Aslına bakarsanız yengeç burcunun asla birlikte olmaması gereken bir burç yoktur. Çünkü onlar genellikle herkese uyum sağlar ve dikkat çekerler. Bu noktada özgürlüğüne düşkün yay burcu da gerçek aşkı yengeç burcu ile bulabilir. Aile kavramına çok değer veren yengeç burcu için evlilik de önemlidir. Yay burcu kısa süreli bir birliktelik için yengeç burcunu denememelidir çünkü yengeçler uzun ilişkilerin insanıdır.

Yay Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yengeç erkeği evinden dışarı çıkmayan hatta sosyal çevresi oldukça dar olan bir karakter iken yay kadını geniş çevresi ve evde durmak bilmeyen yapısı ile birbirine ters olan iki kişiyi simgeleyecektir. Yay burcu kadını duygularını göstermekten çekindiği gibi eşinin duygusal davranışlarını da görmezden gelebilir. Böyle bir durumda ise yengeç erkeği ilgisizlikten yakınabilir. Yay burcu kadını erkeği ile mutlu olmak istiyorsa ve erkeğine âşıksa çevresini azaltabileceği gibi yengeç erkeği ile de evde zaman geçirmeye başlayabilir. Ancak kolay kolay mutlu olacak bir birliktelik olmayacaktır.

Yay Burcu Erkeği ile Yengeç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Dünyanın en zorlu çiftleri kesinlikle yay ve yengeç olacaktır. İkisi de birbirinin ters karakterinde burçlar olmakla birlikte büyük bir itim gücüyle ayrılacaklardır. Yay burcu erkeği evine bağlı ve duygusal bir yapıda olan yengeç kadınını monoton bulmakla birlikte hissettiklerini de karşı tarafa aktarmadığı için ayrılığı evine davet edecektir. Yay erkeğine ayak uyduramayan yengeç kadını evinde tek başına kalabilir ve evliliğin bütün sorumluluğunu da tek başına üstlenmek zorunda kalabilir. Böyle bir evlilikte ise zorla bağlanmış iki insanın kavgaları kaçınılmaz olacaktır.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku