Yay ve Yay Burç Uyumu

Aynı burca mensup kişiler, genellikle iyi anlaşırlar ancak söz konusu aşk ilişkisi olduğunda durumlar biraz değişebilir. Bir yay, başka bir yaya ilgi duyuyorsa, onun pratik zekası ve entellektüelliği, yine aynı özelliklere sahip olan diğer yayı da etkilemeyi başaracaktır. Çiftin her ikisi de ateş grubunda oldukları için, yataktaki uyumları da bir hayli yakıcı ve seksi olabilir. Bu ikili için doğru bir çift demek yanlış olmaz. Sosyalleşmekten birbirlerine yeterince vakit ayırabilirlerse, uzun soluklu hatta evlilikle sonuçlanan bir ilişki olabilir. Yay burcunun tüm özelliklerinin yanı sıra, bazı diğer burçlar gibi kötümser olmadığından, ilişkideki sorunları çözmek konusunda da daha başarılıdır. Bu da ona, ilişkisindeki mutluluğun anahtarını elinde tutma şansı tanıyor.

Kendine has bir burç olan yay burcunu burçlar dünyasında belki de en iyi anlayan yine diğer bir yay burcu olacaktır. Bu egosu yüksek ve özgüveni tavan yapan yay burcu kişileri, onu anlayamayacak diğer bir burç ile anlaşmakta zorlanabilir. Ama en az onun kadar kendine güvenen diğer bir yay ile anlaşması en azından daha kolay olacaktır. Bu ikili için aşkta %80 şans veriliyor. Bu da benzer karakterlere sahip olmalarından kaynaklanır. Ama yine de karşısında kendine benzer birini görmek onun için itici de gelebilir çekici de.

Egoları ile hareket eden bu ikilinin birbirlerine karşı kendilerini biraz frenlemeleri gerekir. Aksi takdirde birbirlerinin egoları altında ezilip bu ilişki de başlamadan bitebilir. Oldukça keyifli bir ilişki olabilir yay ve yay burcu birlikteliği. Çünkü her ikisi de gezmeye ve eğlenmeye oldukça düşkün kişilerdir. Bu durumda da bu birliktelik için umut var demektir. Yay burcunun iyimser ve sevilen biri olması da her ikisinin de birbirlerine hayranlık duyması anlamına geliyor. Bu hayran bakışlar altında bu ilişkinin kısa sürede gerçek bir aşka dönüşmesi de kuvvetle muhtemel.

Yay Burcu Kadını ile Yay Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yay burcu mensubu bir çift aynı burca mensup olmanın verdiği sıkıcılıkla hiç uğraşmaz. İkisi de ateş grubuna mensup olan bu ilişkide yatak odasının ateşi tüm hayatı ısıtmaya yetecektir. Sosyal hayata düşkün, iyimser ve arkadaş canlısı olan yay burcu, aynı özelliklere sahip partneri ile oldukça iyi geçinir. Hayata her pencereden bakabilen yay burcu erkeği ile yay burcu kadını birlikte bir şeyler başarmanın mutluluğu ile sosyal etkinliklerde birbirleri ile kaynaşırlar. Partnerler bu burç uyumunda cinsel yaşama büyük önem verir.

Yay Burcu Erkeği ile Yay Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yay burcu mensubu erkekler ilişkilerinde iyimser yanını çok sık kullanır ve buda problemlerle başa çıkma gücü verir. Bu sosyal güç Yay kadınlarında ciddi bir iz bırakacaktır. Psikolojik açıdan güçlü bir duruşa sahip olan yay erkeğinin bir diğer cazibe noktası ise kıskançlık sınırlarını iyi belirlemesidir. Öyle ki yay erkeği kıskanıyorsa kesin bir tehlike vardır ve bu kıskançlık boşa değildir. Dengeli kişiliği ile yay kadınını baştan çıkaran yay erkeği yatak odasında da ideal partner örneğine en yakın isimdir.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku