Yay ve Terazi Burç Uyumu

Yay burcu ve terazi burcu birlikteliği, ikilinin birbirlerine uygun birer partner buldukları anlamına gelir. Dengeli ve sakin bir yapısı bulunan terazinin bu özelliği, yay burcu için de oldukça çekicidir. Daha önce yaşadığı hoyrat ve yorucu ilişkilerden sonra terazi ile yaşayacağı sakin ve saygı dolu ilişki, yay için biçilmez kaftan. Terazi burcu aynı zamanda oldukça tutkuludur. İçinde yaşadığı duyguları karşısına hissettirmeyi başardığı anda, yay için oldukça değerli bir partner olacaktır. Terazi burçlarında diğer birçok burçta olmayan özen ve özgüven vardır. Özgüvenlerinin sebebi ise kendilerine olan saygılarından geliyor.

Terazi burçları güzel görünmek ve bakımlı olmak için zaman harcar. Bu nedenle terazi burcu kadını yay burcu erkeği ilişkisi de başarılı sonuçlar verebilir!

Zodyak’ın en güzel kişileri arasında gösterilen terazi burçları, dış görünüşleri ile kesinlikle dikkat çekerler. Sağlıklı ve fit görünüşleri ile, güzele önem veren yay burcu kişilerinin dikkatini çekmeyi başarırlar. Venüs’ün etkisindeki terazi burçları için yay burcu ile anlaşmak hem kolay hem de zor olabilir. Her ikisi de hayattan ne istediklerini bilen ve belirli bir duruşu olan kişiler oldukları için, çevrelerindeki insanlara karşı da duyarlıdırlar. Özellikle yay burcunun iyimser olması, gözlerine yansıdığı için, terazi burcunu çeken de en çok onun parlayan gözleri olacaktır.

Terazi burcu da yay burcu da kendine özen gösteren kişilerdir. Bu da, onların hayatlarının bir düzene oturduğunu gösterir. İkili, birlikte mutlu bir ilişki yaşayabilirler çünkü aralarında her daim bir çekim olacaktır. Yayın en çok değer verdiği şeylerden biri, karşısındaki insanın kendine olan saygısı ve özgüvenidir. Korkaklık onlara göre değildir ve fazla duygusal kişilerle anlaşmakta zorlanırlar. Bu durumda da terazi gibi güçlü bir burç, onun için iyi bir partner olacaktır.

Terazi burcu, karşısındakinin sorunlarını dinlemeyi ve çözüm üretmeyi sever. Bu durumda da yay burcu sevgilisi ile hayatını paylaşmaktan çekinmeyecektir. Zira ilişki kan kaybetse bile onun sakin tavırları ile birçok sorun da kendiliğinden çözülebilir ve mutlu bir beraberlik yaşayabilirler.

Yay Burcu Kadını ile Terazi Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yay burcu kadını her ne kadar dışa dönük bir yapıya sahip olsa da terazi burcu erkeğinin hayatına girmesi ile sükûnet bulacak ve daha sakin bir insan olmaya başlayacaktır. Yay burcu kadınını hareketli hayatından kurtaracak olan terazi erkeği çok kararlı ve özgüveni yüksek olduğundan dolayı yay kadınını da etkileyecektir. Büyük bir çekimle birbirine bağlanacak olan bu iki burcun insanları birbirine değer vererek özenli bir hayat kurmaya çalışacaktır. Ayrıca terazinin saygılı davranışları yay kadınının kendini önemli biri hissetmesini sağlayacak ve teraziye aynı şekilde karşılık vermesine neden olacaktır.

Yay Burcu Erkeği ile Terazi Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Ters kutuplar birbirini çeker dedikleri bu olsa gerek. Sakin ve saygılı bir ilişki isteyen terazi burucu kadını yay erkeğinin aradığı aşkı da hayatı da sunacak bir partner olacaktır. Yay burcu için dış görünüş ve sosyal hayat oldukça önemlidir. Terazi burcu kadını da dış görünüşüne dikkat etmesi ve çevresi ile seviyeli de olsa etkileşim içerisindedir. Yay erkeği kendisine özen gösterilmesinden oldukça hoşlanır. Terazi burcu kadını ise âşık olduğu yay burcu erkeğine büyük bir özen ve ilgi gösterecektir. Yay erkeği kendisine güvenen terazi burcu kadınını çok sevecektir.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku