Yay ve Oğlak Burç Uyumu

Astroloji dünyasında birbirlerini takip eden yay ve oğlak burçları bu nedenle birbirlerinin zıttı burçlardır. Ancak zıt kutupların her zaman birbirini çektiklerini de unutmamak lazım. Tam bir iş kolik olan oğlak burçları, aynı zamanda kazandığı parayı elinde tutmasını da bilir. Oldukça tutumlu olan oğlakların bu hali, yaylar için kimi zaman sıkıcı olabilir. Yay burcu ise kazandığı parayı gezmek ve eğlenmek için harcamaktan hiç çekinmez. Oğlak bu duruma alışır mı bilinmez, ancak yay burcu için tutumlu olmak cimrilik olarak görülebilir. Oğlak insanının büyük hedefleri ve kendine olan özeni ise yayı etkilemeyi başaracaktır. Yay ve oğlak burç uyumu bizden tam not almasa da, birbirlerini anlayabilir ve fedakarlık yapabilirlerse, mutlu bir beraberlikleri de olabilir.

Burçlar dünyasında arka arkaya dünyaya gelen yay ve oğlak burcu ikilisi, birbirleri ile anlaşmakta çok da zorlanmazlar. Genel olarak ikisi de dışarı göstermedikleri bir başka kişiyi taşırlar içlerinde. Her ikisi de dışarıdan umursamaz, vurdum duymaz görünseler de, iç dünyalarında duygusal ve tutkulu birini taşırlar. Yay burcu, kolay kolay bir ilişki yaşamaz, yaşadığı ilişkiler de genellikle kısa sürelidir. Uzun süreli bir aşkı ve tutkuyu oğlak gibi tutkulu bir burçta bulacaktır.

Oğlak burcunun geniş bir kalbi vardır ve gerçekten sevdiği kişiyi oraya taşır ve iç dünyası ile tanıştırır. Yay burcu onun bu iç dünyası ile tanıştığında ise ondan kolay kolay vazgeçemeyecektir. Bu ikili arkadaşlık ilişkilerinde favori tipler değillerdir ama aşk ilişkisi söz konusu olduğunda aralarında gerçek bir bağ ortaya çıkabilir. Bu ilişkinin vazgeçilmez olması için ise yay burcuna büyük iş düşüyor. Dış görüntüsü ile her ikisi de dikkat çekici burçlar oldukları için, bu ilişki ilk bakışta büyük bir elektriklenme ile ortaya çıkar. Sonrasında aşka dönüşmesi için ise her iki tarafa da iş düşüyor. Zira birbirlerinden farklı karakter oldukları için biraz çaba gerektiriyor.

Yay Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Astrolojinin birbirine ters iki burcu olan Yay ve Oğlak burçları zıt özelliklere sahiptir. Bu zıtlık kimi zaman kavgalara yol açsa da güçlü bir bağ kurulduğu takdirde mıknatıs etkisi yaratabilir. Bir ilişkiye başladılarsa yay kadını ile oğlak erkeğini bekleyen en önemli tehlike para konularıdır. Kazancını tasarruf etmeyi seven oğlak burcunun bu özelliği yay kadını için cimrilik olarak alglanabilir. Elindeki tüm parayı gezip eğlenmeye harcayan yay kadını için bu durum cimrilikten farksızdır. Para konularını aşarak ilişkilerini taşırlarsa hareketli bir ilişkiye yelken açabilirler.

Yay Burcu Erkeği ile Oğlak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Astrolojik sırada peş peşe gelen bu iki burç genel hatlar baz alındığında zıt özelliklere sahiptir. Yay erkeği gezip eğlenmek ya da birlikte zaman geçirmek konusunda ısrarcı olmaz, hangisi olursa olsun. Ancak oğlak kadını iş hayatına öyle odaklanmıştır ki gözü başka bir şey görmez. Parasını saçıp savuran yay erkeğine karşılık tasarruflu oğlak burcu zıt karakterlerin birbirini nasıl tamamladığının en iyi örneğidir. Söz konusu yatak odası olduğunda ise oğlak kadını tüm bu detayları unutturacak kadar tutkulu olacaktır.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku