Yay ve Kova Burç Uyumu

Yay burcunun burçlar dünyasında en iyi anlaştığı burçların başında kovalar geliyor. Yay ve kova burç uyumu için 10 üzerinden 9 alır diyebiliriz. 1 puan kırmamızın sebebi ise ikisinin de fazlasıyla açık sözlü ve özgürlüklerine düşkün olmalarıdır. İki aynı karakterdeki kişinin bir ilişkiyi yürütmeleri zaman zaman zor olabilir. Ancak birbirlerini anlayacakları için, aralarındaki problemleri çözmeleri de zor olmayacaktır. Bir yay burcu için aşk ilişkisi kadar önemli olan bir diğer şey de arkadaşlarıdır. Aynı durum kova için de geçerlidir diyebiliriz. Kovalar eğer güven ve bağlanma sorununu halledebilirse, yaylarla birlikte mutlu mesut bir ilişki yaşayabilirler.

Ayrıca koç burcunun olgun tavırları ve yüksek IQ’ları yay burcunu etkilemeyi başaracaktır. Yay burcu sıra dışı ve farklı olmaktan hoşlandığı için, kova burcu daha en başta ilgisini ona yönlendirecektir. Bir kere şunu söylemek gerekir. Yay burcu da kova burcu da özgürlüğüne ve bireyselliğine düşkün kişiler oldukları için, ikili ilişkilerde mutlu olma konusunda biraz sıkıntılıdırlar ve bir hayli zorlanırlar. Ancak söz konusu bu ikilinin ilişkisi olduğunda, ortaya hiç beklenmeyen tutkulu bir aşk çıkabilir. Çünkü benzer zevkleri olan bu ikili, birbirlerini anlamakta da pek zorlanmayacaklarından, bu ilişki zaman içinde çok zevkli bir hale gelebilir.

Kova burcu çalışkandır, yay burcunun zaman zaman hayatı tiye aldığını görebilirsiniz. Yani iş ve hırs pek yay burcuna göre değildir. Kova burcu ise mantığını çoğu zaman işteki başarısında kullanır. Yine de bu ikilinin birbirlerini tamamlayamayacaklarını söylemek yalan olur. Yay burcu her daim karşısındaki kişinin de kendisi kadar özgüveni olmasını ister. Aradığı bu özgüven kovalarda bulunur ancak kova burcu özgüvenini sergilemeyi çok da sevmez. Dışarıdan utangaç sakin tipler gibi görünür. Aslında içinde büyük bir insan vardır ve her daim bu insanı gizlemeyi iyi bilir. Onu keşfetme işi ise yay burcuna düşüyor.

Yay Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yay kadını ile en uyumlu burç kova erkeğidir. Geleceğe bakışları, hayattan beklentileri ve anı yaşama özellikleri birebir aynıdır. Bu aynı huylar tarafların birbirlerinden sıkılmalarına değil daha çok duygusal bağ kurmalarına yol açar. Mükemmel uyumu yakaladıklarında harika birer arkadaş olan bu ikili yatak odasında tutkulu birer aşıktır. Sosyal yaşamın dolu dolu geçen aksiyonu yatak odasında da yay kadınının becerileriyle hayat bulur. Umut her iki taraf için de önemlidir ve geleceğe karşı sürdürülen hayat mücadelesinde uyumlu birer eş olabilirler.

Yay Burcu Erkeği ile Kova Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yay ile kovanın uyumu tartışılamaz. Zıt düşecekleri ve tartışma yaşayacakları konu neredeyse yok gibidir. Sıkıcılıktan da uzak bir ilişki grafiği çizerek nadir burç uyumlarından biri olarak karşımıza çıkarlar. Aynı özelliklere farklı kanallardan sahip oldukları için kovaya bakan yay da yaya bakan kova da karşısında kendini görür. DAha çabuk ısınmaya ve arkadaşlık temelli bir aşka müsait bir ilişkileri vardır. Beraber yemek yapmak veya hayal kurmak onlar için dünyalara bedel anların kaynağıdır. Yatak odası ise tüm bunların taçlandığı kutsal mekandır.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku