Yay ve Koç Burç Uyumu

Hem yaylar hem de koçlar ateş grubuna mensup oldukları için, bu ikili için doğru bir çift diyebiliriz. Genel olarak ateş grubunun temel özelliklerini taşıyan bu iki burç, hem aşkta hem de yatakta çok iyi bir çift olacaktır. Bu ikili birbirlerine duydukları bu tutku ve ihtirası koruyabilirlerse, ilişkinin ilerleyen zamanlarında evlilik kararı ile birlikteliklerini taçlandırabilirler. Hem yaylar hem de koçlar için aşkta mutluluk önemlidir. Hayatın sıkıcı olmaması için birlikte sosyalleşmeyi başarabilirlerse, yay ve koç burç uyumu için yüksek puan verebiliriz. Her iki burcun da en negatif özelliği çabuk sıkılıyor olmaları. Birbirlerinden sıkılmamak için ilişkilerini sürekli ateşli kılacak oyunlar oynayabilirlerse, bu ilişki uzun soluklu bir ilişki olabilir!

Koç burcu kişilerinin genellikle uzun boylu ve uzun bir yüz hattına sahip olduklarını görebilirsiniz. Ayrıca fiziksel olarak da genellikle güçlü bir yapıya sahiptirler. Sağlıklı fizikleri ve ciltleri ile dikkat çekicidirler. Delici ve keskin bakışları ile karşılarındaki insanı kolayca etkileyebilirler. Spor salonlarında büyük bir zaman ve para harcayan koç burçları için fiziksel görünüş oldukça önemlidir. Yay burcundan ilk gördüğü anda etkilenmesi oldukça önemli. Görünüşü ile koç burcunu etkileyebilirse, ilişkinin ikinci adımına geçebilirsiniz.

Oldukça etkileyici kişiler olan koç burçlarının en önemli ve en sevilen özelliklerinden biri de çevreleri tarafından sevilen kişiler olmalarıdır. Genellikle tanıdığı herkese içten bir tavır sergileyen ve dostlarının sorunları ile yakından ilgilenen koç burcu, aynı zamanda oldukça da yardımseverdir. Doğası gereği saf ve temiz karaktere sahip olan koç burçları, bu yönleri ile yay burcunun dikkatini çekecektir. Koç burcu daima risk almayı sever, bu da iş hayatında kısa sürede yükselmesini sağlayabilir. Baş başayken çok eğlenceli vakit geçirebilirler. Ayrıca yay ve koç birlikteliği yatakta da iyi bir uyum sergileyecektir.

Yay Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

İlişkinin bir an olsun durağanlaşmadığı bu burç uyumunda her zaman heyecan duyulacak bir şeyler vardır. Yay kadını kıskançlık krizlerine girmese de altan alta Koç erkeğinin vakur duruşunu kıskanarak daha tutkulu bir aşık olacaktır. Sosyal çevrelerinde her iki burçta dikkat çeken karakter özelliklerine sahiptir. Koç erkeği iş hayatındaki başarısı ve sosyal hayattaki popülerliği ile etkilediği partnerine romantik bir aşık olduğunu her fırsatta kanıtlar. İkilinin mabedi olan yatak odalarında daha çok tutkulu taraf her zaman yay kadınıdır.

Yay Burcu Erkeği ile Koç Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yay erkeği ile koç kadınının burç uyumu astrolojide görülen en ateşli ilişkilerden biridir. Aşkı dolu dolu yaşayan iki burçta partneriyle durağan bir ilişki kalıbına asla girmez. Bu nedenle kavga ve tartışmanın sık yaşandığı bir ilişki olsa da ikilinin arasındaki bağ her geçen gün daha da güçlenir. Yay erkeği kadınına her platformda sahip çıkma duygusu ile sıkı sıkıya sarılır. Bu sahiplenme koç kadınını biraz sıksa da sevildiğini bilen koç burcu dünyadaki en sadık aşıklardan birisi haline gelecektir.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku