Yay ve İkizler Burç Uyumu

İkizler burcu, burçlar dünyasında en şıpsevdi burçların başında geliyor. İkizler burcu, evlenene kadar birçok kişiyle vakit geçirecektir. Bunun sebebi aşk ve ilişkiye dair çok fazla beklentilerinin olmamasıdır. İkizler burcuna mensup erkekler kadar kadınlar da çapkındır. İkizler ve yay burç uyumu bizden geçer not alıyor. Bunun sebebi de bu ilişkinin zeka üzerine kurulacak olmasıdır. Bu ikili evlenip de çocuk yaparlarsa, çocuklarının çok zeki olacağından hiç şüphemiz yok. Yay burçları filozofların burçlarıdır. Onun bu ruh hali ve fazlasıyla analitikliği kimi zaman ikizler tarafından anlamsız ve gereksiz gelebilir. İkizler burcu eğer yayların bu ruh haline uyum sağlayabilirse, kimseyle yaşamadığı kadar mutlu bir beraberliği yaylar ile birlikte yaşayabilir.

İkizler burcu, burçlar dünyasında Merkür’ün etkisinde olan burçlardan biridir. Bu da dış etkenlerden çabuk etkilendiklerini gösterir. Yani arkadaşları ve etrafındaki kişiler tarafından çok çabuk etki altına alabilir. Bu durumda da ilişkisine söylenecek bir eleştiri, ikizler burcunun karşısındaki kişiden soğumasına neden olabilir. Burçlar dünyasında ikizlerin hakkından gelecek yegane burçlardan biri yay burcu olacaktır. Onun cool tavırları, karşısındaki insanı etkisi altına alması ve entelektüelliği ile büyülemesi karşısında ikizler burcunun dili tutulabilir.

İkizler burcu genellikle diğer burçlar tarafından havai ve ne yapacağı kestirilemez biri olarak gösterilirler. Ama yine de diğerleri ondan vazgeçemezler. İkizler burcu ile ilişki kurmak kolay gibi görünür ama aslında bir hayli zordur. Çift karakterli olduğu için gerçek duygularını asla bilemezsiniz. En havada olduğunuzu sandığınız anda sizi bir anda yerle bir edebilir. Bu durumda da yay burcunun ikizler ile birlikteyken dikkatli olması gerekir. Her ikisi de tehlikeli tiplerdir. Bir anda tüm bağları koparabilirler. O nedenle bu ilişkide biraz sükunete ihtiyaç olacak gibi görünüyor.

Yay Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Burçlar dünyasının en tutkulu aşıklarından biri olan yay kadını ile en çapkın burcu olan ikizleri erkeğinin aşkı kıskançlık krizlerinin bol yaşandığı bir zemin demektir. Aşktan beklentisi her zaman düşük olan ve kendini oldukça rahat hisseden ikizler erkeğinin bu sorumluluk duygusu eksikliği yay kadınını çileden çıkarır. Karakter olarak birbirlerine zıt olsalar da çekici yanları daha baskın gelirse uzun soluklu bir ilişki için uyumu yakalayabilirler. İkilinin mükemmelliğe yaklaştığı ilk alan yatak odası, ikinci alan da sosyal yaşamdır.

Yay Burcu Erkeği ile İkizler Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yay erkeği sevdiğini kollarının arasına alıp sıkacak kadar sahiplenir. İkizler kadını ise tıpkı erkeği gibi çapkınlığa meyillidir. Sırılsıklam aşık olamayacak kadar vakur bir duruşu vardır. Aradaki duvarı yıkacak olan yay erkeğinin romantizmidir. Beraber bir hayata başlamanın sorumluluğunu aldıklarında ise ideal çift olmaya aday gösterilebilirler. Cinsel yaşamda doyuma ulaşmak onlar için hayal değildir. Tutkulu ve ateşli taraf ikizler kadını olacaktır ve romantizmle birleşen yatak odası zamanları ilişkiyi ayakta tutan yapı taşları olarak en güçlü ortak noktadır.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku