Yay ve Boğa Burç Uyumu

Yay ve boğa burçlarının ilişkisi, biraz zorlayıcı olabilir. Bu ikili, ilişkinin başlarında karşılaşacakları sorunları alt etmeyi başarabilirlerse ve birbirlerini anlayabilirlerse, ilişkileri uzun soluklu olabilir. Ancak karşılarına çıkacak sorunlara şimdiden hazırlıklı olmalılar. Ateş grubuna mensup yaylar ve toprak grubuna mensup boğalar için farklı karakterler diyebiliriz.

Yay burcu fazlasıyla iyimser, enerjik ve dışa dönük bir burçtur. Ancak aynı şeyi boğalar için söylemek doğru değildir. Yayın bu kaygısız ve uçarı oluşu, boğalar için kimi zaman anlamsız ve fazla gelebilir. Çünkü boğalar yere ayakları sağlam bastıracak bir partner ister. Yay, boğa burcunun ihtiyaç duyduğu o güveni verebilirse, boğa ile birlikte mutlu mesut bir ilişki yaşayabilirler.

Boğa burcunun her daim dikkatini çekecek bir burç varsa, o da kesinlikle yay burcu olacaktır. Boğa burcu kendine özen göstermeyi sever. Karşısında da en az kendi kadar bakımlı birini gördüğünde ona kesinlikle tutulacaktır. Yay burcunun ilk bakışta dikkat çekici olması, klas zevkleri ve entelektüel olması nedeniyle, boğa burcunun ilgisini hemen çekecektir. Yay burcu, çok fazla ilişki olmadığı için, onu yola getirmek boğa burcuna düşüyor. Boğa burcu inatçıdır ama bir o kadar da duygusal ve romantik olabilir.

Romantizm bu ilişkideki anahtar kelime olacaktır. Yayın ihtiyaç duyduğu o tutkuyu ve aşk ateşini yakabilirse, boğa burcu onu uzun bir süre elinde tutabilir. Ciddi ve sakin olması da hızlı yaşayan yay burcu için boğa burcunda en sevdiği özelliklerden biridir. Boğa burçlarının ses tonları muhteşemdir. Bu da ilk sesini duyduğu anda yay burcunun etkilenmesini sağlayabilir. Bu ilişki geçer not alıyor ancak her ikisinin de kusursuz bir ilişki için büyük çaba sarf etmeleri gerektiğini bilmeleri gerekiyor. Bu ilişki umut vaat ediyor.

Yay Burcu Kadını ile Boğa Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Devlerin aşkı büyük olur sözü bu ikili için geçerlidir. Aşkları gibi kavgaları da büyük olan bu iki burcun ortak özelliği ilişkinin başlarındaki uyum sürecinde oldukça asi olmalarıdır. İki tarafta karşısındakinin kendisine uymasını beklerken arada bir uçurum açılmazsa aşkları uzun soluklu olur. Sosyal yaşamda baskınlık yarışına giren bu iki burçta yay kadını tutkulu boğa erkeği de istikrarlıdır. Yatak odasında ateşi her zaman diri tutan taraf ise Boğa erkeği olur. Boğalar için cinsel yaşam her şeyden önce gelir.

Yay Burcu Erkeği ile Boğa Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yay erkeği için dünyanın en şiddetli aşkı boğa kadınının aşkıdır. İhtirasın ve şehvetin bir an olsun dinmediği bu ilişkide uyum oldukça önemlidir. Birbirlerine alışana kadar her dakika didişen ikili daha sonrasında ise adeta aynı anda nefes alıp veren bir çift haline gelir. Başlangıçta yaşanan zorluklara göğüs geren taraf genellikle boğa kadını olsa da yay erkeği de zaman zaman romantik bir aşık olduğunu hissettirecektir. Yatak odasında geçen zaman ise ikilinin beraber olmaktan keyif aldıkları en güzel zamandır.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku