Yay ve Başak Burç Uyumu

Ateş grubuna mensup yay burcu ile toprak grubuna mensup başak burcu ilişkisinde arada inanılmaz bir çekim olacağı kesin. Bu çekimin sebebi ise her ikisinin de birbirlerinin zekasına hayranlık duymalarıdır. Çalışkanlığı ve pratik zekası ile tanınan başak burcu, eğlenmeyi ve gezmeyi seven yaylara ayak uydurabilirse, bu ikili güzel bir ilişki vaat ediyor.

Ancak başak burcunun hırsı, çalışma azmi ve yoğun temposu yaylar için kimi zaman gereksiz ve yorucu görünebilir. Eğer bu durum ikili arasında problemlere yol açmazsa, yay ve başak burç uyumu için 10 üzerinden 8 verebiliriz. Aslına bakarsanız toprak ve ateş gruplarının birlikteliği çok uyumlu sayılmaz. Birisi için hayatta iş, kariyer ve mevki ön plandayken, diğeri için bu değerlerin yerinde arkadaşları ve eğlence hayatı yer alır. Ancak çalışkan bir yaya denk gelen başaklar için bu ilişki gelecek vaat ediyor.

Başak burcu karşısındaki insanı sorgulamayı çok sever. Daha doğrusu bu, onun doğası gereği yaptığı bir davranıştır. Duygularının onu yanıltmayacağını düşünür ve bu nedenle daha ilk bakışta bir insan hakkında fikir sahibi olabilir. Duygularından yola çıkarak da bu egosu yüksek karşı cins hakkında olumsuz düşünür gibi görünse de, aslında onu merak da etmeye başlar. Başak burcu çalışkandır ve iş hayatında kendine güvenir.

Yay burcu da özgüveni yüksek bir burç olduğu için, bu tavırları ile başak burcunun daha ilk anda dikkatini çekecektir. Bu ikilinin ilişkileri hem mutlu hem de seksi bir birliktelik olacaktır. Zira yayın o harika dış görünüşü başak burcunu etkileyeceği için, yatakta birlikte yeni fanteziler denemekten çekinmeyecekler. Ayrıca bu ilişki uzun bir birliktelik olabilir ve de evlilikle sonuçlanabilir. Çünkü her ikisi de hayattan benzer şeyleri bekledikleri için evlilik konusunda da iyi anlaşacaklardır. Aşkın küçük detaylarına takılmazlarsa, mükemmel bir çift olabilirler.

Yay Burcu Kadını ile Başak Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yay kadını gezmekten ve arkadaş çevresi ile takılmaktan hoşlanan bir yapıya sahiptir. Başak burcu erkeği ise gezmeyi sevmesine rağmen yay kadar durumu abartmayacak ve eşinin de sürekli gezmesinden hoşlanmayacaktır. Özellikle kıskanç bir başak erkeği yay kadınının edineceği erkek çevresinden de hoşlanmayabilir. Pratik zekaları ve parlak fikirleri ile birbirini etkileyecek olan bu çiftte aşkın doruklarda yaşanması fedakarlıklara bağlıdır. Yani yay gezmeyi ve sosyal çevreyi azaltabilirse ya da başak yay gibi gezip çevre edinmeye başlarsa bu ilişki daha rahat bir şekilde yürür.

Yay Burcu Erkeği ile Başak Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yay burcu erkeği gezmeyi ve arkadaşları ile vakit geçirmeyi seven ve hayatı kafaya takmayan bir tiptir. Özellikle sosyal çevresi çok geniş olduğundan dolayı karşısına çıkan kadınlarla da rahatlıkla konuşabilir. Başak burcu kadını ise yay burcu erkeği kadar özgür davranmayan ve kendini kontrol eden bir bayandır. Gezmek ve sosyal çevre ile zaman geçirmek dışında başak burcu kadını ile yay burcu erkeğini bir araya getirecek olan tek neden parlak bir zeka olacaktır. Bu ikili ancak birbirlerinin zekasından etkilenirler ve aşk hayatında mutlu olmak için başak kadının yay erkeğine uyum sağlayarak sosyalleşmesi gerekebilir.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku