Yay ve Aslan Burç Uyumu

Yay ve aslan burç uyumu için bizden yüksek puan geliyor. Her ikisi de ateş grubuna mensup bir çift için özellikle yataktaki uyumları harikadır diyebiliriz. Aslan’ın liderlik özelliği başlangıçta yaylar için inanılmaz çekicidir. Sorumluluk sahibi ve aslında oldukça duygusal olan aslanları tavlamayı başarabilen bir yay, sonunda mutlu olmayı başarabilir.

Yay burcu sosyalleşmeyi fazlasıyla sever, evde oturmak ona göre değildir. Onun bu durumu, kimi burçlar tarafından anlamsız, gereksiz ve sorumsuzca görünebilir. Ancak hem çalışkan hem de sosyal olan aslanlar için aynı durum söz konusu değildir. Aslan burcu, yayların sosyal ortamını genişletecektir. Her ikisi de arkadaşları ile vakit geçirmekten hoşlanan burçlar oldukları için, bu ikili için uzun bir ilişki vaat ettiklerini söyleyebiliriz.

Aslan burcu için aşk bir yaşam biçimidir. Onu mutlu gördüğünüz zaman, bir süredir mutlu bir aşk yaşadığını anlayabilirsiniz. Ayrıca bu mutluluğunu çevresindekilerle paylaşmaktan çekinmediği için, aslan aşık olduğu zaman bütün çevresinin de bundan haberi olur. Gerçek bir sevgi insanıdır aslan. Yay da daha önce kimsede bulamadığı tutkuyu ve sevgiyi aslan burcunda bulabilir. Yay burcu ile gerçek bir aşk yaşayabilir bir aslan. Diğer burçlarla belki tutkulu bir aşk yaşamış olabilir bir aslan. Ama sevgiyi ve gerçek birlikteliği yay burcunda bulacaktır.

Bu ilişki için zıt kutupların birbirini çekmesi diyebiliriz. Ayrıca bu zıt kutuplar meselesinin yarattığı ilginç deneyimler her ikisi için de harika olacak. Aslan burcu insanları dışarıdan öyle görünmeseler de aslında oldukça duygulu ve romantiklerdir. Bun yanı sıra lüks ve lüks yaşama olan merakından da asla vazgeçmezler. Burada yay burcuna düşen, onun bu tutkusuna karışmaması olacaktır. Kendilerine daima eşlik edecek bir partner bulduklarında, ondan vazgeçmeleri hiç de kolay olmayacaktır.

Son derece sadık ve cömert bir burç olan aslan burcu, bu kendine güvenen tavırları ile dikkat çeken yay burcuna ilk gördüğü anda vurulabilir. Çünkü her ikisi de dış görünüşlerine önem burçlardır ve birbirlerini herhangi bir ortamda kolayca fark edip etkilenebilirler.

Yay Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yay burcu kadını aradığı aşkı ve sosyal hayat tutkusunu aslan burcu erkeğinde gördüğünde adeta vurulacaktır. Çünkü yay burcu kadınının özgür yaşantısını etkilemeyecek olan aslan burcu erkeği aynı zamanda yayı desteklediğinden dolayı da aralarında herhangi bir sorun görülmeyecektir. Aslan burcu erkeği aşk hayatında düzenden yanadır. Günlük yaşantısında da bunu göstereceği için yay burcu kadınını bu düzen takıntısı ile zaman zaman yorabilir hatta bağlanmaktan hoşlanmayan yay kadınını da evinin kadını çocuklarının anası haline getirebilir. Aslan burcu erkeği yay burcu kadınını ihtiraslı ve yoğun bir aşkla seveceği için yay burcu kadını bir çok fedakarlığı isteyerek yapacaktır.

Yay Burcu Erkeği ile Aslan Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yay burcu erkeği için adeta biçilmiş bir kaftan olan aslan burcu kadını oldukça sosyal ve çevre edinmeyi seven bir tiptir. Yay burcu erkeği aslan burcu kadınının sosyal çevre edinmesini ve sürekli çevresi ile görüşüyor olmasını çok sevecektir. Ayrıca aslan burcu kadını yaşadığı birlikteliği kimselerden saklamadığı gibi yay erkeğinin ihtiyacı olan bütün sevgiyi ve aşkı da sunacaktır. Yay burcu erkeği tutkulu bir aşk yaşamak istediğinde bunun en güvenilir adresi aslan burucu kadınının kolları olacaktır. Aslan burcu kadını zaman zaman kuralcı olabilir ve dağınıklıktan hoşlanmaz. Yay burcu erkeği ile aralarındaki tek kavga nedeni de bu tip konular olur.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku