Yay ve Akrep Burç Uyumu

Akrep burcunda diğer burçlarda olmayan bir şeytan tüyü vardır. Bu da, girdikleri her ortamda dikkat çekmelerini ve beğenilmelerini sağlar. Akrep burcu, dışarıdan vurdumduymaz görünür. Ama bu onun bir kamuflaj biçimidir. Derinlere inmeyi başaran ve onun güvenini kazanan kişi için dünyanın en şanslı insanı diyebiliriz. Çünkü akrep burcu, birini gerçekten severse ona dünyaları verecektir. Yay burcu, özgürlüğüne düşkün olsa da, akrebin o tutkusu ve çekimi onun bağlanmasına yetecektir. Yay ve akrep burç uyumu için 10 üzerinden 8-9 verebiliriz. Tam not vermememizin sebebi, akrep burcunun güveninden kaynaklanıyor, çünkü eğer yay onun güvenini kazanmayı başaramazsa, akrep  karşısındaki için kılını bile kıpırdatmaz. Onun bu vurdum duymaz tavrı ise yayı çileden çıkarmaya yetebilir!

Akrep burcu, tutkuları ve duyguları ile yaşayan bir insandır. Aynı zamanda da burçlar dünyasının belki de en kıskanç burcudur.Karşısındaki insanı adeta bir kafesteymiş gibi hissettirebilir. Bu da yay burcu gibi özgürlüğüne düşkün bir burcun korkup kaçmasına neden olabilir. Bu duruma akrep burcunun karşısındakini korkutmaması gerekiyor. Akrep burcu, güvenmeyi çok geç öğrenir. Bu kıskançlığı da aslında güven probleminden kaynaklanır. Onun doğasındaki bu kıskançlığı ortadan kaldıramazsanız da azaltmak ve çekilebilir bir hale getirmek için, onun güvenini kazanmalısınız.

Akrep burcu gerçekten aşık olduğunda, karşısındakinden de en az gösterdiği kadar ilgi görmek ister. Bu durumda da bu ilişkide yay burcuna büyük iş düşüyor. Yay burcu ve akrep burcu birlikteliği zaman zaman ateşli kavgaların olduğu, zaman zaman da büyük bir aşkı yansıtan bir beraberlik olabilir. Akrep burcunun aşkı ve gücü karşısında yay burcu kesinlikle etkilenecek ve ondan hoşlanacaktır. Zaten delici bakışları olan akrep burcundan etkilenmemek neredeyse imkansızdır. Bu durumda da aralarındaki bu elektriklenme sayesinde aralarında kuvvetli bir aşk başlayabilir.

Yay Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Aşk ve Burç Uyumu

Yay kadını konuşkan, neşeli ve kolay kolay bağlanmayan bir tiptir. Akrep burcu erkeği ise sevdiğine sıkı sıkı bağlanır ve ihtiraslı bir aşkla birlikte hırslı bir aşk hayatı da sunar. Yay kadını akrep burcu erkeğini kolay bir şekilde ele geçirebilir ve niyeti evlilik ve yuva kurmak değilse akrep erkeğini adeta parmağında oynatır. Yay kadını ev içerisinde sadece anne ve eş olma rolünü üstlenemez. Bu nedenle akrep erkeğinin onu zaman zaman özgür bırakması ve çalışma hayatına karışmaması gerekir. Bütün bunları yerine getiren akrep erkeğine karşı yay kadını da hem iyi bir anne hem de iyi bir ev hanımı olabilir.

Yay Burcu Erkeği ile Akrep Burcu Kadını Aşk ve Burç Uyumu

Yay burcu erkeği sıcakkanlı, konuşmayı seven ve bir türlü bağlanamayan bir tiptir. Akrep burcu kadını ise aşık olduğunu kıskanan ve zaman içerisinde ağırbaşlı oluğu kadar kibirli yüzünü de gösterecek bir yapıya sahiptir. Bu iki burç karşıt noktalarda olduğundan dolayı birbirine büyük bir çekimle bağlanırlar. Yay burcu erkeği özgürlüğüne düşkün biri olsa da akrep burcu kadını hırsı ve ihtiraslı duyguları ile yayı kendisine çekecektir. Yay erkeği düzenden pek hoşlanmadığı gibi eşiyle birlikte bir program yapmadığı içinde akrep burcunu tek bırakabilir. Evlilik süreci ilerledikçe yay akrebin ne kadar eğlenceli olduğunu fark edecek ve bağlanmaya başlayacaktır.

Yay burcunun diğer burçlarla uyumu;

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku